מכונת גילוח

מכונת גילוח החשמלית אינה דורשת החלפת תכופים של רכיבי חיתוך - הלהבים משתנים כל 2-3 שנים. גילוח חשמלי מאפשר לך להתגלח ללא מים, כך מתאים לשימוש על הכביש. מכונת גילוח חשמלית שנבחרה כהלכה אינה מגרה את העור ומנתקת את האפשרות של חיתוך, בנוסף לכך העור מתרגל בסופו של דבר להבים מסוימים. מי שמחפש סכיני גילוח חשמליים בחנות gamby.co.il צריך גם לקחת בחשבון את הזמינות של פונקציות נוספות במכשיר, כגון סוג המוצר או האפשרות של ניקוי רטוב של המכשיר.

מכונת גילוח חשמלית

נשים יקרות, אם חשבתן שאתן היחידות המשקיעות בשגרת הטיפוח שלכן, אז צר לי לבשר לכן שאתן טועות. אם יש אלמנט אחד לפחות שמטריח את הגברים הוא חברם הקרוב מאוד – הזקן שלהם. ולכן, הם משקיעים רבות בבחירת מכונת גילוח הנכונה. אם גם אתם מעוניינים לרכוש אחת כזו כדי להיראות מלוטשים ומטופחים, חברת GAMBY מציעה עשרות דגמים מקצועיים ואיכותיים של מכונות גילוח.

טיפים לבחירת מכונת גילוח

בין אם אתם אוהבים את מראה הילדון שפניו חלקות מזיפים כישבן חלקלק של תינוק, מעדיפים מראה זיפים מסוקס או דווקא חובבים את הזקן הגברי המלא, אתם עדיין זקוקים לשירותיה של מכונת גילוח טובה כדי לגלח או כדי לטפח ולעצב את הזקן. הנה מספר טיפים למתלבטים –

· מבנה המכונה – דגמים של מכונות גילוח בדרך כלל מגיעים בתצורת ראש אחד או בתצורת מספר ראשים. חוויית הגילוח מושפעת מהעדפותיו האישיות של המתגלח. מכונות בעלות ראש אחד בדרך כלל מאפשרות נגישות רבה יותר לאזורים הבעייתיים ואילו מכונות בעלות שני ראשים עם שלושה מאפשרות לקצר את זמן הגילוח.

· גילוח רטוב או יבש? בדרך כלל מכונת גילוח סטנדרטית נעשית בשיטת הגילוח היבש. בשונה מגילוח בסכין תער המתבצע על עור טוב באמצעות קצף גילוח. לגילוח היבש ישנו יתרון המאפשר לרכך את הזיפים, למנוע גירויים בעור ולאפשר לגילוח להתבצע באופן מהיר וקל יותר. קיימות מכונות המשחררות בזמן השימוח קרם גילוח או אפילו מכונות עמידות במים, למעוניינים ליהנות מחוויית הגילוח הרטוב.

· אחריות – קיימות מכונות המגיעות עם אחריות למשך מספר חודשים בודדים, שנה ואפילו למשך פרק זמן ארוך יותר. אם אתם משקיעים במכונת גילוח, חשוב לוודא שפרק האחריות כלול במחיר.

הזוכה בתחרות הזקנים

בניו אורלינס המרוחקת מתקיימת מדי חודש ספטמבר תחרות ביזארית ייחודית. מאות גברים שעמלו במשך שנים על טיפוח זקנם מגיעים כדי להציגו לראווה בתחרות הזקנים והשפמים העולמית. התחרות הגברית מאכלסת מאות מתחרים משועשעים וצופים משועשעים אף יותר. בין מתחרי התחרות תוכלו למצוא שלל עיצובי זקן ושפם מוזרים, מחוות שפם לסלבדור דאלי הדגול ועוד. זקנים אחדים אפילו "מתעוררים לחיים" בצורת חיות. מלבד עיצוב שיער הפנים, תמצאו מלבושים תואמים מושקעים במיוחד. החל מכובעי מגבעת אלגנטיים וכלה בחליפות ססגוניות ומלאות חיים.