שלט אוניברסלי

היום קשה לדמיין בית שבו לא תהיה טלוויזיה, רקורד או מזגן. אבל לעתים קרובות את שלט רחוק נשבר ודורש תחליף חדש ולא תמיד את המודל הנכון ניתן למצוא בחנות הקרובה. בחנות גמבי יש מגוון רחב של לוחות בקרה , כולל אוניברסליים , במחירים נמוכים ומערכת גמישה של הנחות.

כמה כיף לחזור בתום יום העבודה למנוחת בטלה קצרה הכוללת רביצה על הספה ובהייה בטלוויזיה או משחק פלייסטיישן אהוב כשהמזגן דולק על המעלות התואמות לעונה. אך מה קורה כשחלילה השלט חדל מלעבוד? מזל שרכשתם שלט אוניברסלי. חברת GAMBY מציעה מגוון שלטים אוניברסליים שיספקו תחליף הולם ואיכותי לזמנים הנחוצים.

דגמי שלט אוניברסלי

שלט אוניברסלי מספק יתרון גדול שהוא יכול להתאים את מנגנון השימוש והבקרה שלו למגוון סוגי מכשירים. מחירי השלטים הם סבירים בהחלט ונעים מ-69 שקלים ומעלה. הנה סקירה קצרה של מספר סוגים –

· שלט לטלוויזיה – אם השלט האהוב שלכם שבק חיים לאחר תקופת שירות נאמנה או יצא "לחופשת מחלה" קצרה, זה הזמן לרכוש את השלט האוניברסלי שיאפשר לכם להפעיל את מגוון רב של דגמי טלוויזיה. קיימים שלטים אוניברסליים עבור מכשירי SONY או PHILIPS בלבד לצד שלטים המיועדים להפעלת טלוויזיות חכמות ועוד.

· שלט למזגן – נכון, אבא צודק, המזגן לא צריך לדלוק 24/7 ימים בשבוע. יחד עם זאת, ימי חורף קרירים או ימי הקיץ הלוהטים כמעט מחייבים להפעיל את המזגן בבית או בעבודה כדי להצליח לתפקד. שלטים אוניברסליים למזגן מגיעים עבור דגמי המזגן הפופולאריים – אלקטרה, תדיראן, TORNADO, LG ועוד.

· שלט למחשב – קיימים שלטים שיאפשרו לכם לתפעל את המחשב שלכם מרחוק או כאשר אתם מקרינים את המחשב על הטלוויזיה. כמה כיף שהמכשירים מתקשרים אלו עם אלו.

יתרונות השלט האוניברסלי

ברוב הבתים הממוצעים יש מכשיר וידיאו או אודיו אחד לפחות בכל חדר. התוצאה? שלט אחד לכל מכשיר כשבסך הכללי ישנם שלטים רבים המפוזרים בבית הדורשים כמויות רבות של סוללות. השלט האוניברסלי חוסך את הצורך בשלטים רבים נפרדים משום שהוא מאפשר להפעיל מגוון רב של מכשירים בשלט אחד יחיד.

קיימים שלטים התומכים בסוג מסוים של מכשירים, כגון שלטים ספציפיים למכשירי טלוויזיה מדגם SONY ושלטים התומכים בכל סוגי המזגן החכמים. גם שיטת התקשורת הטכנולוגית בין השלט למכשירים עשויה להיות שונה. קיימים שלטים הפועלים באמצעות גלי אינפרה אדומים ואילו שלטים אחרים הפועלים על תדרי רדיו. ההבדל בין השניים הוא שבדרך כלל שלט בטכנולוגית האינפרה האדום מחייב להימצא בשדה ראייה ישיר עם המכשיר ואילו שלט הפועל על תדרי רדיו מאפשר לשלוט במכשיר גם מרחוק.