מתקן תלייה לטלוויזיה - זרועות לטלויזיה

טלוויזיות מודרניות במקרה דק דורשות את השיטה המתאימה ביותר של התקנה - על הקיר או מתחת לתקרה: גישה זו מאפשרת לך לחסוך מקום ולהשתמש בטכניקה יותר בנוחות על ידי הגדרת אותו לגובה הרצוי ולהתאים את הזווית של היפוך וסיבוב. כדי לאחד את אלמנטים הידוק, תקן בינלאומי VESA פותחה. רוב היצרנים של מכשירי חשמל ביתיים לדבוק תקן זה. בחר גופי קיר או תקרה בחנות המקוונת gamby.co.il.

מתקן תלייה לטלוויזיה אוניברסלי

הביטו במכשיר הטלוויזיה החדשני שלכם ונסו לדמיין את החיים בלעדיו. מחשבה כמעט בלתי אפשרית, נכון? מאז המצאתה במאה הקודמת, הטלוויזיה עברה תהפוכות רבות – גדולה וחדה יותר ועברה מהצבתה בישיבה לתלייתה באמצעות מתקן תלייה לטלוויזיה. בחברת GAMBLY תוכלו לרכוש מגוון סוגי מתקני תלייה איכותיים שירוממו את הטלוויזיה שלכם בהצלחה.

מתקן תלייה לטלוויזיה – היתרונות

בתחילת דרכם, מקלטי הטלוויזיה הראשונים הוצגו בדרך כלל בסלוני הבית. עם ההתפתחות הטכנולוגית והפיכתה של הטלוויזיה לנגישה יותר לציבור הרחב, הטלוויזיות החלו לעטר כמעט כל חדר ברחבי הבית. ולכן, בהדרגה ומסיבות פונקציונליות, מתקן תלייה לטלוויזיה נהייה לפופולארי יותר ויותר. הנה היתרונות לכך –

· חיסכון במקום – הצבתה של הטלוויזיה בחדרי שינה קטנים, דורשת חשיבה יצירתית. מתקן התלייה עונה בדיוק על הקריטריון הזה שכן הוא מאפשר לחסוך במקום הודות להצבתה של הטלוויזיה כלפי מעל מבלי להכביד ולהעמיס על פני שטח החדר.

· זווית ראייה מותאמת – אתם מעדיפים לצפות בישיבה? בשכיבה? או אולי החלטתם לארח חברים ופיניתם להם מקום בצד החדר? מתקן התלייה מאפשר לכוונן באופן אישי את הטלוויזיה לכיוון הרצוי לכם.

· שליטה בקלות במאפייני הטלוויזיה – תלייתה של הטלוויזיה מאפשרת נגישות רבה יותר למאפייניה השונים. כך שאם אתם רוצים לחבר בין המחשב לטלוויזיה באמצעות כבל HDMI או לשנות את הגדרות הצפייה, ניתן יהיה לעשות זאת ביתר קלות.

דגשים לבחירת המתקן

ראשית, חשוב מאוד להתאים את מתקן התלייה לגודלו של מסך הטלוויזיה שלכם. מתקנים מסוימים נועדו לתלייתם של מסכים קטנים לצד מתקני תלייה שמסוגלים לתלות מסכים רחבים וגדולים. שנית, חשוב לבחור מתקן עוצמתי, חזק ובטיחותי שיוכל להחזיק את הטלוויזיה מבלי חשש. זכרו, מלבד העובדה שמדובר במכשיר טכנולוגי שהשקעתם בו כספים רבים, ישנו חשש כבד לשלומכם ושלום הסובבים אתכם אם מתקן הטלוויזיה ייכשל בהחזקתה של הטלוויזיה יציבה. לכן, בדקו כמה הטלוויזיה שלכם שוקלת ובחרו מתקן בעל קיבולת תואמת.

בנוסף, קיימים מתקני תלייה שמגבילים את סיבוב והטיית הטלוויזיה לצד מתקנים שלהם ישנה הטיה רחבה יותר ואף מאפשרים לסובב את הטלוויזיה ל-360 מעלות. היוועצו עם נציג המכירות כדי להתאים לעצמכם מתקן מושלם שיאפשר לכם חווית צפייה נהדרת.