מצלמות דרך

מצלמות רכב משמשים להקלטת, אחסון ושחזור של אותות וידאו ושמע. ככלל, מצלמת דרך הוא מכשיר קומפקטי כי הוא רכוב על השמשה הקדמית של המכונית מבפנים והוא נועד להקליט את כל מה שקורה למכונית בעת שנסע. בשוק מוצרי הרכב בישראל, מקליטי הרכב מיוצגים על ידי מותגים, רכב, . מותגים בעלי תכונות טכניות ופונקציונליות שונות, שבמסגרתם יוכל כל נהג למצוא מודל אופטימלי עבורו. להזמין את מצלמות דרך בחנות המקוונת "גמבי" עם משלוח לכל ערי ישראל. מחירים והנחות משתלמות.

מי מאתנו אינו אוהב מצלמות? הרי כל אחד מאתנו מצויד במצלמה אחת קטנה במכשיר הסלולרי הנייד שלנו שאנו שולפים ללא הרף. אך קיימים סוגים רבים ושונים של מצלמות, וביניהם גם מצלמות דרך. מצלמות אלה מותקנות על גבי רכבים ומצלמות את מה שמתרחש בדרכים על כל צרה שלא תבוא. אם לאחרונה קניתם רכב חדש ואתם מחשפים מצלמה כזו, חברת GAMBY היא המקום להזמין ממנו מצלמה כזו. היכנסו עוד היום לאתר, הזמינו מצלמה איכותית ולא תצטערו.

מצלמות דרך לרכב – מדוע כדאי להתקין אותן

למצלמות דרך קיימים יתרונות רבים. אלה כמה מהבולטים שבהם:

· תיעוד ממקור ראשון – התפקיד העיקרי של המצלמה הוא לתעד את מהלך הדרך. ניתן, כמובן, להעלות את התיעוד למחשב מדי יום ביומו. מומלץ לעשות זאת במקרים של נהג חדש אשר לומד כיצד עליו לשלוט ברכב. עם זאת, אנשים רבים מעלים את התיעוד רק במצב של תאונה או ניסיון פגיעה. כך יוכלו להוכיח את חפותם בעת דיון משפטי.

· גורם מרתיע – ישנם עבריינים ונוכלים המנסים להפליל נהגים שומרי חוק. הם מתפרצים אל חזית הרכב במטרה להפליל את הנהג בתאונה ולקבל על כך פיצויים. כשיש מצלמה איכותית, תרגיל זה לא יעבוד.

· תופסת גנבים – סיבה נוספת להחזיק במצלמה זו היא למנוע פריצות לרכב. אם השארתם את הרכב מותנע ליד תחנת הדלק כדי לקפוץ ולקנות שוקו, כדאי להשאיר את המצלמה דלוקה. אין לדעת מי יצוץ פתאום וינסה לגנוב חפצים מהרכב.

· יש את מי להאשים – נהגים רבים חשופים לתאונות של פגע וברח. לא אחת קורה שנהג אשר נוסע ברוורס ומבין כי הוא פגע ברכב, ממהר לברוח מהמקום, בעוד הנזק שנגרם לרכב הנפגע גדול. מצלמת דרך טובה מצלמת את לוחית הזיהוי של הרכב הפוגע, וכך ניתן לתפוס את הנהג הסורר.

איך בוחרים מצלמה לרכב איכותית

מצלמות דרך מוצעות על ידי בתי עסק רבים, אך חשוב לבחור את החברה האיכותית שתספק לכם מצלמת על שעמה תוכלו לנסוע ממטולה ועד אילת. על כל פנים, לפני שאתם רוכשים את המצלמה, כדאי לבחון את התקציב שלכם. כך תוכלו לסנן מצלמות בלתי מתאימות ולבחור את המצלמה שלכם תוך זמן קצר.