מותג
Compatible printers
Type cartidge code

טונר למדפסת לייזר

עד כה, טונרים לייזר הם ביקוש רב עבור מספר סיבות חשובות: תיבת הטונר במחסניות לייזר גדול יותר מאשר מחסניות דיו ולכן הוא יכול להדפיס סדינים רבים יותר ולהפוך אותו הרבה יותר מהר. כדי לקנות מחסניות לייזר טובות התואמות למשרדים או מכשירי חשמל ביתיים, תוכל להיכנס לכמה דקות בחנות המקוונת ולקבל מוצר איכותי עם ערבות והנחות!

אם אתם סטודנטים המדפיסים מאמרים ועבודות לרוב, אתם מכירים את הבעיה: בדיוק באמצע מאמר חשוב או כשאתם צריכים להדפיס את העמוד האחרון של המאמרים שלכם, נגמר לכם הטונר. ואכן, טונר הוא מוצר מבוקש בקרב אנשים הנוהגים להדפיס רבות. אם אתם מחפשים טונרים איכותיים, תוכלו להזמין אותם דרך חברת GAMBY. ואין זה משנה אם אתם אוהבים להדפיס חומרים בשחור-לבן, או נעזרים רבות באפשרות של ההדפסה הצבעונית.

לכל טונר יש מדפסת

ישנם משתמשים הקונים טונרים ללא אבחנה, מבלי לבדוק אם היא מתאימה בכלל למדפסת שלהם. גישה זו עלולה להוביל להוצאות כלכליות גבוהות ואף לפגיעה במדפסת שלכם. כדי להימנע מכך, חשוב להתאים את הטונר למדפסת:

· קונים רק את המקורי – אמת, כולנו אוהבים לחסוך בכסף, גם כשמדובר במוצר כמו טונר למדפסת שלנו. אבל אל תתפתו למחירים הזולים שמציעים לכם תמורת טונר בלתי מקורי אשר רק יזיק למדפסת. חשוב לקנות טונר איכותי בלבד כדי למנוע בעיות בעתיד.

· כמה אתם מדפיסים – על פי רוב, טונר אחד צריך להספיק ל-1,500 הדפסות. אך אם אתם נוהגים להדפיס באופן יום יומי, כדאי לברר לגבי טונר שמדפיס יותר.

· השתמשו בטונר – לא משנה אילו טונרים קניתם, זכרו שאם לא משתמשים בהם לאורך זמן ולא מדפיסים, הם עלולים להתייבש.

· בוחרים את הגודל הנכון – גודלו של הטונר צריך להתאים למדפסת שלכם. משום כך, כאשר קונים מדפסת, חשוב לבקש מבעל החנות להתאים לכם את הטונר. שימו לב שלכל טונר יש מספר. מומלץ לשמור את הקופסה של הטונר הישן ברגע שהוא יגמר, ולהזמין טונרים חדשים בעלי מספר זהה.

· בוחרים את החברה הנכונה – חשוב להזמין טונרים מחברה מוכרת ואמינה המספקת סחורה איכותית.

לפני הטונר באה המדפסת

מטבע הדברים, אינכם יכולים לקנות את הטונר ללא הימצאותה של מדפסת טובה. מסיבה זו, כדאי לרכוש מדפסת איכותית שתשרת אתכם לטווח ארוך. לפני הכול, הגדירו מטרה ברורה – מדוע בעצם אתם זקוקים למדפסת? האם אתם מתכוונים להשתמש בה באופן אינטנסיבי? או אולי להדפיס באמצעותה את החוזה מדי פעם בפעם? כך תוכלו לבחור את המדפסת בהתאם לצורך.

1 2 3 4 5 6 7