מותג
Compatible printers
Type cartidge code

דיו למדפסת

על מנת שהדיו למדפסות הזרקת דיו יתייבש על הנייר, ולא בתוף המדפסת, כדאי לבחור מחסניות מוכחות באיכות גבוהה מיצרנים ידועים שניתן לרכוש בחנות המקוונת gamby.co.il.

דיו למדפסת של כל החברות

סטודנטים, תלמידים בבית הספר, מנהלים, עובדי משרד ולמעשה כולם משתמשים במדפסת. יחד עם זאת, לא כולם בקיאים בחשיבותו של דיו למדפסת שגורם לה לתפקד, לפעול ולהדפיס. ללא הדיו המתאים, גם המדפסת המשוכללת ביותר לא תצליח לפעול. חברת GAMBY מציעה מגוון ראשי דיו וערכות מילוי להדפסה איכותית.

הזמנת דיו למדפסת אונליין

שלחתם קובץ להדפסה ובסופו הפלא ופלא אתם מקבלים את הקובץ מודפס לעיניכם. לעיתים קרובות, אנו לוקחים את תהליך ההדפסה כמובן מאליו מבלי לחשוב על התהליך. כך שאם תהיתם לעצמכם כיצד תהליך הזרקת דיו למדפסת מתבצע, זה הזמן לשבת חזק, להדפיס את הכתבה או לקרוא אותה אונליין.

· מדפסת דיו – במדפסת הדיו נמצא מיכל דיו ייחודי המתיז באמצעות ראש ההדפסה את הדיו על גבי הדף. קיימות שתי טכנולוגיות הדפסה עיקריות במדפסת הזו – מדפסת בעלת ראש הדפסה מובנה. כלומר, על מחסנית הדיו מורכבת יחידת ההתזה. בשיטה השנייה ראש ההדפסה הוא נפרד מיחידת הדיו. ההבדל בין השניים הוא בצורך לקנות ראש הדפסה או רק למלא את יחידות מילוי הדיו.

- מדפסת הדיו אינה נועדה להדפסת כמויות רבות של מסמכים ולכן היא מיועדת בעיקר לשימוש מצומצם או לשימוש ביתי. יחד עם זאת, איכות ההדפסה היא גבוהה מאוד ומאפשרת להדפיס גם בדיו צבעוני.

· מדפסת לייזר – מדפסת הלייזר החסכונית פועלת באמצעות אבקת הטונר שנהפכת לדיו בעת שיטת ההדפסה. כלומר, בדומה למכונת צילום, האובייקטים שיועדו להדפסה, מומרים לרצף פיקסלים – כל נקודה בהדפסה מקבלת זרם חשמלי מותאם לצבע שלה. לאחר מכן, אבקת הטונר משוחררת ונהפכת לדיו על גבי הדף בהתאם לזרמים החשמליים. מדפסות הלייזר פופולאריות בשל קצב העבודה המהיר והאינטנסיבי שלהן. טונר הדיו העוצמתי מספיק להדפסת אלפי עמודים. לכן, המדפסות הללו שימושיות בעיקר במשרדים גדולים או כאשר נדרש לקצב הדפסה מהיר וגבוה.

מסכמים את הנושא

מדפסות הלייזר אמנם יקרות יותר ממדפסת הדיו אך בייחוד בשל העובדה שהן עוצמתיות יותר ומספקות הדפסה המונית. לעומת זאת, מדפסות הדיו הן זולות יותר באופן יחסי כשלמעשה ניתן להוזיל את העלויות אף יותר באמצעות רכישה של יחידות דיו ממוחזרות (ראשי דיו קנויים וממולאים בשנית) ועוד.

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 14