מקד את החיפוש

ציוד מחשבים ואביזרים

בתנאי ההתקדמות המדעית והטכנולוגית העולמית של החיים, מחשבים אישיים יחד עם טאבלטים וסמרטפונים הם מכשירים חיוניים. על דפי חנות האינטרנט " גמבי ", קטגוריה " מחשבים ", כל האביזרים הדרושים מוצגים, שבלעדיו המחשב שלך לא יכול לעבוד באופן מלא. כאן אתה יכול לקנות כבלים, מקלדг, מסחים , רמקולים, נתבים ומודמים , אביזרי יו אס בי , אוזניות למחשב , מיקרופונים, מצלמות רשת, מערכות הפעלה , אנטיבירוסים , כבלים , ציוד רשתות ועוד.

ציוד מחשבים וציוד הקיפי

היום איננו יכולים לתאר את חיינו ללא מחשב. המכשיר האלקטרוני הגדול מאפשר לנו לבצע פעולות שונות כמו חתימה על חוזה שכירות, שיעורי בית או עבודות סמינר. אבל כל מי שיש לו מחשב בבית יודע, שאין די במחשב בלבד. במקרים רבים יש צורך לרכוש ציוד מחשבים טוב ואיכותי כדי לתחזק את המחשב ולשדרג את פעולותיו. חברת GAMBY מציעה לכם מגוון רחב של מוצרים משוכלים.

ציוד מחשבים – מה הוא כולל

כל מי שנכנס פעם לחנות של ג'אדג'טים לציוד למחשבים, יודע שמדובר בעולם ומלואו. לא ניתן להזכיר את כל המוצרים, אך ישנו ציוד שלא ניתן להסתדר בלעדיו:

· מקלדת מרובת שפות – המקלדת הסטנדרטית בישראל כוללת שתי שפות – עברית ואנגלית. אבל לפעמים יש צורך להוסיף שפה כמו ערבית, רוסית או אמהרית. במקרה זה, כדאי לרכוש מדבקות זוהרות למקלדת.

· עכבר למחשב – העכבר מאפשר לנו לתקשר עם המחשב בקלות וביעילות. ניתן לבחור בין עכבר אלחוטי לבין עכבר שיש לו חיבור USB.

· אוזניות – בסיומו של עוד יום עבודה, כל מה שאתם רוצים לעשות הוא לשים אוזניות, לצפות בתכנית האהובה עליכם ולהתנתק מעט מהמציאות. כדי לעשות זאת, כדאי לבחור באוזניות טובות ואיכותיות שישרתו אתכם לטווח ארוך.

· מצלמות אינטרנט ומיקרופונים – מעוניינים לדבר עם בני משפחה וחברים הגרים מעבר לים דרך הסקייפ? מצלמות אינטרנט איכותיות המציגות תכנים ויזואליים ברזולוציה גבוהה, יכולות לסייע לכם לשמור על קשר עם האנשים שאתם אוהבים. וכמובן, כדי ליצור את השיחה מלכתחילה, יש לצרף גם מיקרופון המפיק צלילים נקיים – ללא תקלות ברקע.

· משטח קירור ללפטופ – משטח הקירור הוא פתרון טוב ומקורי למי שמוכרח להניח את המחשב הנייד שלו על הברכיים במהלך נסיעה או צפייה בסרט בבית. המשטח נועד למנוע מהמחשב להתלהט ושומר על בריאותו של המשתמש.

מהיום לא צריך לצאת מהבית

כדי להזמין ציוד מחשבים אין צורך ללכת פיזית לחנות הקרובה אליכם. אם אתם נמצאים שעות רבות בעבודה ואין לכם זמן לקפוץ לחנות כדי לקנות אוזניות או מיקרופון, תוכלו להזמין את הציוד הרצוי בלחיצת כפתור, דרך אתר האינטרנט.

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16